РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты Race Face в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вчепив в Пилипці заразу
velonoob
Дата 08 Серпня 2012, 15:52
Quote Post

Початківець
*

Вчепив хворобу "лайма", через кліща. побачив на другий день його. витягнув як завжди і забув. а тут через 10 днів замітив що почалася срака. виглядає це явище ось так
user posted image

досить небезпечна хвороба, може привести до інвалідності якщо не лікувати. пляма то зникне через місяць але бактерії лишаються в крові і атакують ваші суглоби, нервову систему і серце.
пишу щоб були обережні і не нехтували лікуванням!
Email PosterUsers Website
Varvar
Дата 08 Серпня 2012, 16:08
Quote Post

Постійний учасник

до речі, брюховицькі ліси цього року досить багаті на кліщі, принаймі були десь у червні.... за 2 поїздки 5 штук на собі зловив після приїзду додому, блукали по моїх недепільованих гомілках smile.gif
alex
Дата 08 Серпня 2012, 22:52
Quote Post

Велофанат

QUOTE (velonoob @ нині, у 15:52)
Вчепив хворобу "лайма"

це ваше припущення, чи вже підтвердили в інфекційній лікарні цей діагноз, і чи здавали залишки вилученого кліща в санстанцію на дослідження його заразності?
velonoob
Дата 08 Серпня 2012, 23:35
Quote Post

Початківець
*

Кліща витягнув і викинув. Недумав що таке може бути бо раніше навіть не чув про таку заразу. Діагноз поставив я собі сам. Всі симптоми розвитку хвороби співпадають. Хоча я ходив до лікаря в 4 поліклініку, казали шо треба здати аналізи спеціальні, але я відмовився бо завтра рано лечу віддихати, нема якби часу. Але виписали мені антибіотики і після поверненя прийдеться зробити цей аналіз.

Алекс, а чому так питаєш? В нас що не водиться ця зараза по твоєму?)
demon
Дата 09 Серпня 2012, 1:10
Quote Post

Membёr

QUOTE (alex @ вчора, у 22:52)
чи здавали залишки вилученого кліща в санстанцію на дослідження його заразності?

улибнул...ти де живеш?

судороги хапають? я би на твому місті забув про відпочинок і терміново здавав аналізи, лікувався. повністью ця хвороба не виліковуеться (невпевненний), у знайомого лишився "остаточний єффект" - трухае його інколи, і втрата координаціі. ну, інвалідом його не назвеш, але ця хвороба дуже хренова...хоч в ліс не ходи... де кліща підібрав? (якшо можна, конкретне місце) в лісі вони не такі небезпечні, як ті шо повзають в місті, селах. бо сам вірус інцифаліта, чи як там його, переносять щурі. за радяньськи часи з кліщами боролися, а за неньки, це вже схоже на епідемію...
velonoob
Дата 09 Серпня 2012, 7:39
Quote Post

Початківець
*

Ні не хапають судороги. Є тільки температура 38. Наразі вживаю антибіотики що лікар виписав, точно такі ж як я в неті читав.
Де точно кліща підібрав важко сказати но підозрюю що на горі в пилипці, коли мені прийшлося біля 500 метрів волокти ровер по чорничних кущах. Тоді мені в кросовки багато листя і мусору налетіло.

Від віддиху б відмовився але мені вже ніхто не поверне 2,5к$
Atom
Дата 09 Серпня 2012, 10:51
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

самолікування і самодіагноз це не панацея.. сходіть на Замарстинівську перед виходом на липинського в шкір вен диспансер міський там аналізи і саскоп здасьте.. є масии різновидів бактерій переношчиків.. кліщами..не варто з таким шуткувати....
alex
Дата 09 Серпня 2012, 10:57
Quote Post

Велофанат

Алекс, а чому так питаєш? В нас що не водиться ця зараза по твоєму?)

Питаю, бо часто самостійно поставлений діагноз може бути невірним. Зараза то водиться, але не надто часто зустрічається, особисто я вперше чую про хворобу Лайма в наших Карпатах.

улибнул...ти де живеш?

Мені приємно що я зміг підняти тобі настрій. Колись теж мав справу з кліщем, то спочатку звертався в інфекційку, звідки направили в СЕС для досліджень тіла кліща.
Terry
Дата 09 Серпня 2012, 12:04
Quote Post

Велофанат

Щодо шкірвендиспансера то краще вже йти на коновальця(обласний).
Email Poster
alex
Дата 09 Серпня 2012, 12:24
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Terry @ нині, у 12:04)
Щодо шкірвендиспансера то краще вже йти на коновальця(обласний).

а яке відношення має шкірвендиспансер до інфекційних хворіб які переносяться кліщами?
Terry
Дата 09 Серпня 2012, 13:49
Quote Post

Велофанат

QUOTE (alex @ нині, у 13:24)
а яке відношення має шкірвендиспансер до інфекційних хворіб які переносяться кліщами?

це була рекомендація, швидше, до посту про замарстинівську.
Email Poster
Terry
Дата 09 Серпня 2012, 13:52
Quote Post

Велофанат

QUOTE (velonoob @ нині, у 08:39)

Від віддиху б відмовився але мені вже ніхто не поверне 2,5к$

напевно, не моя справа, але якщо все піде поганим шляхом, то перевести хворого з-за кордону буде ще дорожче, а страхова скаже, що завхорювання було до початку дії поліса і спробує умикнути руки.

Це повідомлення відредагував Terry - 09 Серпня 2012, 13:52
Email Poster
Atom
Дата 09 Серпня 2012, 15:10
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Алекс якщо ет не інфекція передана від кліща якщо ж ні то дуже смахує на підшкірного лишая))) Шкір диспансер всіма видами хворіб шкіри займається лишаями грибками алергіями і кліщами і тд ну і аналізи робить а звідтам і направляють або в інфекційну лікарню або шкірвен лікарню що є бііля горілчаного заводу...
отож без саскопу та аналізів нічого ставити собі не варто а відповідні спеціалісти по разультатами вже визначать що і як)) Гугл ет харашо але декілька голів + гугл ет КРАЩЕ)))
ЧД_
Дата 09 Серпня 2012, 16:20
Quote Post

sprzedawca materacow

+1 до Атома, здается мени той клещ, на Пылыпце с цицькамы був . laugh.gif
demon
Дата 09 Серпня 2012, 18:39
Quote Post

Membёr

QUOTE (alex @ нині, у 10:57)
Колись теж мав справу з кліщем, то спочатку звертався в інфекційку, звідки направили в СЕС для досліджень тіла кліща.

не ображайся, але в нашій країні, це більше схоже на фантастику. розкажи, будь добр, як це виглядало, скільки коштувало.

не слухай Атома та ЧД, це не лішай, і точно не засос. якшо навколо укуса росте ореол, то це дуже схоже на хворобу Лайма,
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll