РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> В пошуках універсального ХТ, FireEye Flame
T2D
Дата 31 Грудня 2012, 22:22
Quote Post

Початківець
*

Вітаю. Заліз сьогодні до папки зі старими фотками - така ностальгія замучила, що вирішив поділитись спогадами...

Натисніть на фото для збільшення

Почалось усе в далекому 2005 році ... Насправді значно раніше, але період "школа - інститут" пропущу, бо катався тоді на тому, що давали (Wigry - Турист і т.д.) ... Отже, в березні 2005-го вирішив зробити собі подарунок на День народження і купив самий кльовий ровер (я так думав) - Comanche Tomahawk, ростовки 23'. Радості моїй не було меж (приблизно 2 тижні), поки не познайомився з Дімою (Greyhound) і Максимом (адмін цього чудового форуму) - катання з ними і багатьма іншими свідомими учасниками львівської велоспільноти, дало старт нескінченному процесу фанатичного "апгрейду"
user posted image user posted image

Після декількох поїздок на Тростян - зрозумів, чому 23' - забагато для мого росту, але було пізно. Вирішив відкласти заміну рами до наступного сезону, а тим часом купувати більш надійні компоненти (змінено було все - від перемикачів, манеток і шатунів, до вилок, гальм, руля і сідла. Самої тільки гуми перепробував десяток пар). В той рік взнав, як повинна працювати хороша вилка і що таке гідравлічні гальма.
user posted image user posted image user posted image

За перший сезон відкатав дуже багато. Кожні вихідні супроводжувались поїздками в гори. Вирішив, що буду кататись і зимою, зашипував пару ДХ покришок, але в першу зимову вилазку на ровері (19 грудня) трапилась халепа, в результаті якої на пів року став нерозлучний з ліжком, ровер продав щоб компенсувати вартість лікування і зарікся, що більше не сяду на 2 колеса...

Страху вистачило майже на 7 років, поки в кінці травня 2012, друг не попросив мене допомогти йому з вибором хорошого і недорогого хардтейла. Через тиждень отримали 2 штучки Cannondale Trail 5 :-) ... Вирішив, що цього буде достатньо для поїздок на роботу, катання парками і т.д. (угу, наївний) - за три дні замовив більш якісну і довгохідну вилку... Не встиг опам'ятатись, як змінив 100% комплектуючих, окрім тої ж рами (Дуже подобалась, поки в перших числах осені не потрапив у Пилипець). Захотілось 2-підвіс, але після поглибленого вивчення структури, цін і фінансових перспектив - вирішив залишатись на ХТ.

Всі маніпуляції зводились до того, щоб зібрати універсальний хардтейл, на якому буде в міру комфортно і безпечно їздити в будь-яку погоду по асфальту, сходах, парках, горах ... і ... ДХ-трасах (звичайно, без багатометрових дропів та інших фанатичних штук) ... все тільки заради задоволення :-) ...
Процес (в черговий раз спальня перетворюється у майстерню):

- Рама: Пошуки зупинились на хроммолібденовій FireEye Flame 19'-ростовки. - Надійна конструкція, занижена верхня труба, досить довгий передній трикутник (маю ріст 192 см), адаптована геометрія для вилки з ходом 150-160 мм, трішки гостріший кут нахилу рульової (при 150 мм вилці получилось 68 градусів).
- Вилка: Шукав щось на зразок Marzocchi 55, але натрапив на б/в Fox Float 150 RL (2010). Зовні була досить пошарпана, але всередині все гарно. Замовив до неї нові пильнички від SKF, після 2 тижнів перечитування англомовних форумів, придбав 3 банки різного масла. Результатом дуже задоволений.
- Ободи: Важкі й широкі DaBomb Revolver (ширина 33 мм.)
- Втулка перед: FireEye Excelerant 15/20 mm. / 32 отвори / 6 болтів / На промах. Хотів з насипними, але не знайшов.
- Втулка зад: Shimano Deore XT M756-A / 32 отвори / 6 болтів
- Покрихи: Shwalbe Nobby Nic Evo (SnakeSkin, Trailstar) 26х2,4'
- Касета: 8-шв. Sram PG-850 (11-12-14-16-18-21-26-32)
- Ланцюг: Sram PC-890. Повністю нікельований. Для мокрої погоди. Далі підуть 870-ті
- Манетки: 8-шв. Sram Attack. Шукаю XTR (8-шв.) старих років, але поки безуспішно :-(
- Шатуни: Shimano Deore M590
- Каретка: Shimano Saint BB-80. Вибрав її із-за більш глибокої правої чашки (треба було перемістити систему на 2 мм більше вправо, ніж стандартно).
- Зірочки ситеми: Дабл на базі сталевих 28Т (FSA) / 38Т (Truvativ)
- Рокрінг: Алюмінієвий MRP під зірку до 40Т, бонки золотисті Е-13
- Заспокоювач: Truvativ ShiftGuide 2005. Під 2 зірки, ролік на 2-х промах. Гарненько відрізав верхню лапу, бо не потрібна.
- Перемикач перед: Shimano SLX M667. Під 2 зірки (коротка рамка). Верхній хомут
- Перемикач зад: Shimano Saint M810 GS. Середня лапа. Дуже сподобались потужні пружини.
- Педальки: Топталки Shimano Saint MX-80. Регульвоана висота шипів, низький профіль.
- Гальма: Formula Oro K18 (2006) з рідними роторами 180/160 мм. Придбав їх доволі дешево, думав з часом продати, але буквально закохався у якість гальмування, конструкцію і зовнішній вигляд . Тому купив ще 2 вбиті гальма на з/ч.
- Підсідельник: FSA Gravity Gap, 27,2х350 мм. (хочу змінити на Thomson Elite з сетбеком, якщо не допоможе інше сідло з довшими рамками)
- Руль: FSA Gravity Gap. Товщина 31,8 мм, Довжина 710 мм, Підйом 40 мм.)
- Винос: FSA Gravity Gap, 60 мм.
- Підсідельний хомут: Deity Components, без ексцентрика
- Рульова: FSA ThePig з глибокими чашками і нижнім підшипником великого діаметру
- Сідло: Fizik Pave CX (попа його полюбила, але планую змінити на Fizik Tundra 2).

Результат:
user posted image user posted image
Вага агрегату - трішки більше 14 кг (думаю, що виходячи із призначення, це не погана альтернатива). Обкатку останньої конфігурації планую здійснити 01.01.2013 :-)

Це повідомлення відредагував T2D - 01 Січня 2013, 20:43
S853
Дата 01 Січня 2013, 14:48
Quote Post

Зацікавлений
**

Просто офігенский байк вийшов)))Думаю еволюція на цьому етапі повинна закінчитися)))
E-one
Дата 01 Січня 2013, 14:57
Quote Post

троль ще той

Мої вітання! Нехай радує!
Email Poster
vchaban
Дата 01 Січня 2013, 16:39
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Які в тебе зірочки стоять на системі? Що за успок стоїть?

Email PosterUsers Website
T2D
Дата 01 Січня 2013, 20:54
Quote Post

Початківець
*

S853, E-one: Дякую. Еволюція закінчитись не може. А от гроші - це вже інше питання :-)
____
vchaban: Відредагував перше повідомлення (Деталізував інформацію) - Зірочки сталеві 28Т (FSA) / 38Т (Truvativ), Заспокоювач Truvativ ShiftGuide (2005 року). Основна різниця від сучасних - тоді в роліку було 2 пром. підшипники, а зараз банальна втулка тертя. Відрізав верхню лапу (зкинув 50 грам ваги). Ще в ньому подобається внутрішня пластина, яка повністю закриває малу зірку.
____
Здійснив сьогодні першу вилазку (якихось пару десятків км.) - все працює гарно, до трансмісії зауважень нема. Тільки вилка постійно залишала масляне кільце на лівій нозі (пильники нові). Думаю - це їз-за того, що в ліву штанину (без картриджу) залив моторну синтетику 5W-30 замість рекомендованого Fox Green. Вдома змінив все, як хоче виробник - буду пробувати.

Це повідомлення відредагував T2D - 01 Січня 2013, 21:06
vchaban
Дата 01 Січня 2013, 21:10
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (T2D @ нині, у 21:54)
S853, E-one: Дякую. Еволюція закінчитись не може. А от гроші - це вже інше питання :-)
____
vchaban: Відредагував перше повідомлення (Деталізував інформацію) - Зірочки сталеві 28Т (FSA) / 38Т (Truvativ), Заспокоювач Truvativ ShiftGuide (2005 року). Основна різниця від сучасних - тоді в роліку було 2 пром. підшипники, а зараз банальна втулка тертя. Відрізав верхню лапу (зкинув 50 грам ваги). Ще в ньому подобається внутрішня пластина, яка повністю закриває малу зірку.
____
Здійснив сьогодні першу вилазку (якихось пару десятків км.) - все працює гарно, до трансмісії зауважень нема. Тільки вилка постійно залишала масляне кільце на лівій нозі (пильники нові). Думаю - це їз-за того, що в ліву штанину (без картриджу) залив моторну синтетику 5W-30 замість рекомендованого Fox Green. Вдома змінив все, як хоче виробник - буду пробувати.

smile.gif якби грошей було анлім, то навіть склавши "ідеальний" велосипед на топових компонентах - всеодно би хотілося щось поміняти з часом, щось попробувати інше, і.т.д, така наша натура smile.gif
vchaban
Дата 01 Січня 2013, 21:20
Quote Post

vchaban.blogspot.com

А нижню трубу рами не плануєш чимось захистити?
T2D
Дата 01 Січня 2013, 22:12
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (vchaban @ нині, у 22:20)
А нижню трубу рами не плануєш чимось захистити?

Та от, вагаюсь - чи вчепити на неї довгий бризговик (не люблю цю справу, але ...), чи заклеїти прозорою плівкою... Лакофарбове покриття в рами паршиве (Таке враження, що затирається від будь-якого дотику).
Alex Skif
Дата 01 Січня 2013, 23:27
Quote Post

14 кг.??? Аж не віриться. А скільки ж рама важить?
E-one
Дата 01 Січня 2013, 23:42
Quote Post

троль ще той

QUOTE (T2D @ вчора, у 21:54)
Тільки вилка постійно залишала масляне кільце на лівій нозі (пильники нові). Думаю - це їз-за того, що в ліву штанину (без картриджу) залив моторну синтетику 5W-30 замість рекомендованого Fox Green.

думаю це через те, що це Фокс. Можливо, потрібно буде ендурівський набір сальників-пильників ставити, або забити, як це свого часу зробив я. Тільки перебирай її вчасно, а то буде теж, що і з моєю вилкою...
Email Poster
T2D
Дата 02 Січня 2013, 0:22
Quote Post

Початківець
*

Alex Skif, майже 3 кг :-)
E-one, в тому вся суть, що Фокс з 2012 року перейшли на пильники SKF, які в даний момент вважаються найкращими (якщо порівнювати з стоковими 2010-11, чи Ендуро) - їх нова гумка тепер має меншу площу контакту з ногою і "ніби" вилікуваний від "сопливості" .... Саме такі я замовив і встановив замість стокових 2010-року. Та й слід залишає тільки одна нога (в якій 30 мл. моторки спочатку залив) - друга (165 мл. Fox Green) сухенька. .... після заміни моторного масла на Фокс ніби все підсохло (2 години вже мучу вилку вдома, кілець нема)...
А Ви у свому Фоксі міняєте масло в періоди, зазначені у мануалі? (просто в інструкції 2010-го року вказано, що цю процедуру потрібно виконувати через кожні 100 годин ... а в 2012 - кожні 30 год.) - мабуть, треба обрати "золоту середину" :-)

Це повідомлення відредагував T2D - 02 Січня 2013, 9:15
pakolv
Дата 02 Січня 2013, 9:14
Quote Post

@У Team

класний байк!
видно, що над кожним елементов довго думалося-читалося wink.gif
32 ззаду вистачає? (бо можна доколхозити 34 точно, 36 не пам"ятаю)
T2D
Дата 02 Січня 2013, 9:35
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (pakolv @ нині, у 10:14)
класний байк!
видно, що над кожним елементов довго думалося-читалося wink.gif
32 ззаду вистачає? (бо можна доколхозити 34 точно, 36 не пам"ятаю)

Дякую. В 99.9% випадків, такої комбінації для мене цілком достатньо. Більше ззаду не хочу, бо при довгохідній вилці всеодно дуже важко подолати такі кути підйому, де буде задіюватись найбільша зірка (або втомлює розкачування, або відривається колесо від землі при кожному оберті). На 28 зпереду, 11-32 ззаду відкатав близько 1200 км ... в принципі, задоволений. Мав думку дещо переробити на 26 / 11-30, але занадто подобається сАме поєднання 28-зубої зірки із середнім діапазоном зірочок касети (порівняно з меншою кількістю зубів, тут постійно використовується більше зірочок на касеті).
ЧД_
Дата 02 Січня 2013, 10:19
Quote Post

sprzedawca materacow

Масло краще меняты в Фоксе кожные 1,5-2 т.км. Я так понял паралонки трансмисией не смазаны, вот и масло на ноге.

П.С. Эндура гАвно. laugh.gif
T2D
Дата 02 Січня 2013, 10:48
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 11:19)
Масло краще меняты в Фоксе кожные 1,5-2 т.км. Я так понял паралонки трансмисией не смазаны, вот и масло на ноге.

П.С. Эндура гАвно. laugh.gif

Дякую за підказку. Значить заміною масла буду заморочуватись кожен третій цикл зміни ланцюга.
З поролонками було багато вагань. В більшості мануалів говорилось, щоб використовувати до них сині соплі, яких в мене нема. Думав задіяти трансмісійну рідину 80W-90, що лию до повітряної камери замість Fox Float Fliud, але вона є на мінеральній основі, а зелене масло Фокс - синтетика і в ногах вони змішуватимуться... Всі сумніви розвіяв мануал від 2012 р. на сайті Фокс по заміні пильників SKF, де було чітко вказано, що поролонки змочувати тим маслом, яке лиється в ноги (що, в принципі, логічно, особливо при відкритій ванні).

А занепокоїло мене те, що кільце утворювалось тільки на лівій нозі.
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topic