РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) 1 2 [3] 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Poll OnlyStart new topicStart Poll

> 200km LIFT ВІДГУКИ

Чи варто проводити LIFT у 2017 році?
1. Нічого не треба змінювати. Формат чудовий. [ 21 ]  [95.45%]
2. Чи потрібно змінити формат марафону (3 міста/1 КП)? [ 1 ]  [4.55%]
3. Марафон не потрібен. [ 0 ]  [0.00%]
Загалом голосів: : 22
Гості не можуть брати участь в опитуваннях 
A.V
Дата 03 Вересня 2016, 5:56
Quote Post

триммер стакселя

http://lvivbicycle.club/online/

LIFT 2017: бути чи не бути?

У вересні 2016 Lviv Bicycle Club за підтримки Ternopil Velomarathon та Velo-Stalker, провів експериментальний марафон LIFT 200 км з одночасним стартом учасників з трьох міст (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль) і спільним КП у Бережанах. Формат був придуманий експромтом, ми оганізували все дуже швидко - і були приємно здивовані тим, що вдалося зібрати понад 80 учасників, навіть не зважаючи на співпадіння у датах проведення з Київською Соткою і перегонами Тур де Жовква.

Наразі стоїть питання - чи варто робити цей марафон щорічним? Залишити такий самий формат - чи внести у нього зміни? Ми будемо вдячні за ваші думки і пропозиції smile.gif

https://apps.facebook.com/my-polls/form/lift-2017
Users Website
Dok62
Дата 05 Вересня 2016, 14:52
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (vovanxp @ нині, у 13:19)

Ну на цей раз напевоно Dok62 випригнув загубивши контакти.

А оскільки наздоганяв AV поматрасити не вийшло.   mosking.gif

Цього разу Док чемненько так вів пелетон, відправивши вперед Коно і Ко. Десь в Давидові Дока почали обганяти всі кому не лінь smile.gif Коли на виїзді з Давидова Дока обігнала Катруся на своєму трудновєлі - Док не витримав і додав prankster2.gif Цього вистачило щоб створити доволі шустру групу на чолі з Геною Курбаном і frankpapasample так і їхали до епічного підйому перед Бережанами. Навіщось одяг пульсометр scare.gif Коли пульс почав перевалювати за 170 відпустив групу і доїзджєв на КП сам.
Що стосується КП то обід був вище всіляких похвал. відчувалось - нам старались догодити. Ось переваги не балуваних увагою туристів маленьких містечок.
Частина нашої групи помчала вперед. а частина вирішила все ж матрасити. Ми трохи потусувалися на Кп, випили пива ізотоніку. Рушили здається вшістьох?
По дорозі Сергман уявив себе Фрумом і на перевальчику умотав вперед shok.gif
Рей і Тайво нарізали за ним, далі Я, Магнус і Спін Доктор, який все жалівся на свій пульс. У мене також зашкалював facepalm.png Поки тусили на заправці в Брюховичах Магнус втік! Поїхали четверо. На Свіржських пагорбах, проти вітру зовсім не їхалось. За бухтою вікінгів добрали і обібрали smile.gif укатаного вусмерть Сергмана. Перед Давидовим і у мене почало закінчуватись пальне wacko2.gif Якого, подумав я і відпустив хлопців.Спін Доктор теж відстав, вгамовуючи норовливий пульс. Яке ж було моє здивування коли вже на фініші мене добрав Тайво dntknw.gifВиявляється він зупинявся на хмм технічну паузу...
Так що дійсно поматрасити в повній мірі не вдалось!

Це повідомлення відредагував Dok62 - 05 Вересня 2016, 14:55
Email Poster
frankpapasample
Дата 05 Вересня 2016, 14:58
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Dok62 @ нині, у 12:52)
Цього разу Док чемненько так вів пелетон, відправивши вперед Коно і Ко. Десь в Давидові Дока почали обганяти всі кому не лінь smile.gif Коли на виїзді з Давидова Дока обігнала Катруся на своєму трудновєлі - Док не витримав і додав prankster2.gif Цього вистачило щоб створити доволі шустру групу на чолі з Геною Курбаном і frankpapasample так і їхали до епічного підйому перед Бережанами. Навіщось одяг пульсометр scare.gif Коли пульс почав перевалювати за 170 відпустив групу і доїзджєв на КП сам.
Що стосується КП то обід був вище всіляких похвал. відчувалось - нам старались догодити. Ось переваги не балуваних увагою туристів маленьких містечок.
Частина нашої групи помчала вперед. а частина вирішила все ж матрасити. Ми трохи потусувалися на Кп, випили пива ізотоніку. Рушили здається вшістьох?
По дорозі Сергман уявив себе Фрумом і на перевальчику умотав вперед shok.gif
Рей і Тайво нарізали за ним, далі Я, Магнус і Спін Доктор, який все жалівся на свій пульс. У мене також зашкалював facepalm.png Поки тусили на заправці в Брюховичах Магнус втік! Поїхали четверо. На Свіржських пагорбах, проти вітру зовсім не їхалось. За бухтою вікінгів добрали і обібрали smile.gif укатаного вусмерть Сергмана. Перед Давидовим і у мене почало закінчуватись пальне wacko2.gif Якого, подумав я і відпустив хлопців.Спін Доктор теж відстав, вгамовуючи норовливий пульс. Яке ж було моє здивування коли вже на фініші мене добрав Тайво dntknw.gifВиявляється він зупинявся на хмм технічну паузу...
Так що дійсно поматрасити в повній мірі не вдалось!

Док, дякую за пиво на КП) Наступного разу я пригощаю.

Email PosterUsers Website
-=Zen=-
Дата 05 Вересня 2016, 14:59
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 15:58)
Док, дякую за пиво на КП)

На КП було пиво facepalm.png
Vushenka
Дата 05 Вересня 2016, 15:50
Quote Post

В суботу відбувся дуже класний і цікавий по задумці марафон під назвою "LIFT-200 км", учасники з трьох міст Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ одночасно стартували в суботу о 8:00 ранку. Кожне місто мало свій мальовничий маршрут який перетинався в м. Бережани на позначці близько 100 км.(для Тернопільчан аж 150 км) ohmy.gif Там марафонці мали змогу зустріти один одного, привітатись, посидіти за стаканом компоту і каші, і помчати назад до своїх рідних міст. Важко передати позитивні емоції, коли стоїш на старті, чекаєш коли вже пора крутити, і розумієш що саме зараз, в двох містах марафонці також чекають старту і прямують туди куди і ми, це відчуття єдності, відчуття того як три міста можуть бути близько один до одного, відчуття того, що велосім'я у нас велика і сильна). cool.gif
user posted image
З Івано-Франківська стартувало 27 учасників, більшість з них досвідчені марафонці, учасники змагань, і невелика частина тих хто їде дистанцію вперше, трохи заздрю цим відчуттям) smile.gif . Спочатку треба накрутити коло по місту, вибратись з загального трафіку машин, а дальше - скатертю доріжка по Тисминецькій трасі в сторону Бережан.
user posted image
Ми скромно вважаємо себе досвідченими марафонцями, і знаємо як треба крутити щоб отримати задоволення від дистанції. Машрут просто казка, нормальні дороги, а місцями дуже нормальні, мальовничі краєвиди, і погода просто подарунок.
user posted image
Ми привикли їздити Львівський марафон 200 км весною, коли ще починається сезон, місцями прохолодно, а тут ніби літо ще не зовсім відступило, а осіння прохолодна освіжає весь час, по дорозі видно як дерева починають міняти колір, дозрівають соняшники, осінні поля, жовте листя перекочується по дорозі, і усе це є час роздивлятись бо їхати зовсім не важко. Приємні відчуття. laugh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Як пише протокол в 4:45 ми в Бережанах, наші любі волонтери на місці, їда замовляється, водичка наливається, масаж робиться) Чесно кажучи КП в такому гарному місці, що не дуже і хочеться їхати звідси. Час від часу прибувають інші учасники. cool.gif Поїли і поїхали на верх по бруківці, поки виїжджаємо з Бережан з різних кінців вулиці появляються рандонери, схоже на якусь квест гру чи то лабіринт). Поки обідали, Алекс зі Львова розказав що в них було 2 класних спуска - ага, значить нас чекає 2 класних підйоми)) dash1.gif Але в таку погоду підйоми долаються невимушено. good.gif Знову краєвиди, вигляд міста Бережани зверху, і дорога додому. Нас троє, Андрій і Христя і я, і нас турбує підйом в Крилосі, від якого нікуди не дітись). 16:30 ми вїжджаємо в старовинний Галич, Христя каже щоб я ненароком не захопила осінь з собою, бо тут вона якась дуже вже осіння) 16:45 ми готуємось штурмувати пійдом, пару хвилин і він не такий вже і складний.
Все, підйоми закінчились і покотились додому. Місто якесь більше ніж здавалось і щоб добратись до озера, місця фінішу, треба було покрутити Набережною, довго якось) Фініш - на озері два Романи нас приймають, і ми засідаємо на траві чекати решту учасників, всі приїзжджали щасливі і усміхнені, майже не укатані). Стартувати і фінішувати в свому місті - дуже вигідно, і морально легше, коли висипаєшся і не треба нікуди їхати поїздом, це додає сил. Я вважаю хто пропустив такий марафон - той багато втратив, на наступний раз не думайте, а приєднуйтесь! cool.gif
Подяка організаторам Lviv Bycicle club за цікавий марафон, один з найкращих, і за організацію, всім учасникам Львова,Тернополя, Франківська за участь, волонтерам зокрема Богдані і Ігорку за підтримку, і взагалі усім за таке класне свято як "200 km LIFT" smile.gif
user posted image

Це повідомлення відредагував Vushenka - 06 Вересня 2016, 10:44
Email Poster
mr.gk
Дата 05 Вересня 2016, 17:08
Quote Post

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 09:31)
Трекнул марафон на Strava Flyby.

Тут можно глянуть кто как ехал, кто не туда свернул и тд.

Цікаво. Дехто блукав по повній mosking.gif

Це повідомлення відредагував mr.gk - 05 Вересня 2016, 17:09
Email Poster
sergman
Дата 05 Вересня 2016, 17:24
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 14:06)
Ага. Особенно срез одного чувака перед Бережанами и не заезд на КП)

это у меня GPS спутники потерял, а после Бережан нашел blink.gif я на КП был. чесно-чесно! меня все видели и даже Бодя фоткала tongue.gif
Email Poster
project-70
Дата 05 Вересня 2016, 20:48
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (frankpapasample @ вчора, у 11:47)
Небольшой отчет по мотивам поездки.

Отличный отчёт.Обязательно поеду в следующем году.В этом к сожалению не удалось вырваться с работы... blink.gif
St. Babak
  Дата 05 Вересня 2016, 23:19
Quote Post

Зацікавлений
**

frankpapasample Дата 04 Вересня 2016, 11:47
Небольшой отчет по мотивам поездки.

Трохи вимушеного флуду...
"После финишных поздравлений он бодро заявил, что ему еще на велике домой надо ехать 80 километров. Попрощался и скрылся за поворотом".
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Насправді ж було сказано , що додому 8 - 10 км (простіші варіанти), бо, якщо їду через Винники-Лисиничі (восени дуже мальовничо), то виходить під 15 км.
У неділю сумістив закатку і справи
 (на Нижній Шувар за динькою через Раковець) на Strava (66,1 км): http://app.strava.com/activities/699984813

P.S. to EredNimras
...шкода, що треба було вже виходити з маршрутки, але LIFT 2017 рекомендую.

Це повідомлення відредагував St. Babak - 05 Вересня 2016, 23:43
Email Poster
frankpapasample
Дата 06 Вересня 2016, 6:31
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (St. Babak @ вчора, у 21:19)
Трохи вимушеного флуду...
"После финишных поздравлений он бодро заявил, что ему еще на велике домой надо ехать 80 километров. Попрощался и скрылся за поворотом".
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Насправді ж було сказано , що додому 8 - 10 км (простіші варіанти), бо, якщо їду через Винники-Лисиничі (восени дуже мальовничо), то виходить під 15 км.
У неділю сумістив закатку і справи
 (на Нижній Шувар за динькою через Раковець) на Strava (66,1 км): http://app.strava.com/activities/699984813

P.S. to EredNimras
...шкода, що треба було вже виходити з маршрутки, але LIFT 2017 рекомендую.

Поправим. Мы просто с АВ еще переглянулись так после ваших слов - звучало как восемьдесят. Да и кто говорит "мне еще восемь -десять километров домой ехать")))
Taiwo
Дата 06 Вересня 2016, 12:12
Quote Post

road sage

QUOTE (Dok62 @ вчора, у 14:52)
Яке ж було моє здивування коли вже на фініші мене добрав Тайво dntknw.gifВиявляється він зупинявся на хмм технічну паузу...

Клапан відкрився laugh.gif laugh.gif laugh.gif
mr.gk
Дата 06 Вересня 2016, 21:03
Quote Post

QUOTE (A.V @ 03 Вересня 2016, 19:03)
https://photos.google.com/share/AF1QipOQWmE...lVIRnM0MWhIUnVn

https://photos.google.com/share/AF1QipM22PI...m5wWUNIejdIYWZ3

А Львівські фото є?
Email Poster
Ser Gio
Дата 06 Вересня 2016, 23:05
Quote Post

Постійний учасник

Email Poster
emus
Дата 07 Вересня 2016, 20:54
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (mr.gk @ 05 Вересня 2016, 15:08)
Цікаво. Дехто блукав по повній mosking.gif

Це на кого , ви натякаєте, шановний? Я так скажу, чудовий був собі марафончик, головне, що він ні на, що не впливав і можна було собі їхати як заманеться. Я, особисто їхав по компасу. Правда, довжина вийшла трохи більше та набір висоти також, але для скаженної корови сто км. не гачок?

Це повідомлення відредагував emus - 07 Вересня 2016, 21:00
Email Poster
sergman
Дата 07 Вересня 2016, 21:23
Quote Post

Постійний учасник

А где картинки с КП?
Email Poster
St. Babak
Дата 08 Вересня 2016, 0:24
Quote Post

Зацікавлений
**

sergman Дата вчора, у 22:23
  А где картинки с КП?

https://justpaste.it/y4sj

Це повідомлення відредагував St. Babak - 08 Вересня 2016, 0:46
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) 1 2 [3] 4  Poll OnlyStart new topicStart Poll