РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Покорітєлям Цунєга посвящаєтсо:), опять ідьом не по кампасу:(
borya
Дата 21 Лютого 2010, 20:00
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

Все почалосі з тиць в 9 нул нул я як штик був коло автомотовелофотопіськотракторного заводу smile.gif Стою мерзну-жду чєго то, желающіх хоть отбавляй laugh.gif Через півгодинки померзнувши осознаючи шо придьотса перти самому, жму на педали в сторону кого б ви думали, а Цунєга! За 20 хвилин довалив до Конопницє, до Цунєга вже лишилася якась фігня, але не тут то біло blink.gif Звернув я лось педальний якогось милого на Сцуковолю і тут всьо началось, почалисі пригоди першопрогодцеф славного Цунєга в етом году. Розбавляю обстановко фотами:

Попереду Бартатофф!
user posted image
Канопніца, з якої все і почалось!
user posted image

Коротше метою було попасти в Мшане, ага так і сталосі, після 10 км накрученого від повороту на Сцуковолє, бачу перед собов маршрутку намбер 84а blink.gif , а бодай тє качка копнула!!! Через хвилин 10 попадаю на знак Рудно, витєгнув уривок карти шо мені е доктор Алєкс колись скинули, вилупив я туди своїх 2 вока blink.gif . Дєлать нєчєго, тре валити на Цунєг, став крутити педали далі, ше через пару хвилин дорога мене привела до лісу blink.gif Та шо там думати, все ясно до Оброшина пару кроків сі лишило подумав я, тай довай через ліс навпростець, думаю як не в Цунєг то хоть в Брюхи попаду на чурумбурумбурєкі. Приблизно 7 км поневірянь по лісі,і по коліна в снігу, проїхавши близько 30% дороги на вело, спішуюся і на гвалт сільських собак і шум трасо випердолюю з лісо в якесь сєло блатних і ніщіх. А бодай тє качка копнула з тими куркулями, ніодної антени МВ чи ДМВ, щоб зорінтуватися на Львів, одні тіко купола сателітів стирчат на даху, та ше й направлені на Америку і голі баби smile.gif Якось по головках роздививсі напрям на Хадбьорд cool.gif , всьо мля я доммма, подумав я про себе!!!

Толі Холодновідківське толі Лапаївське лісництво, або панки не мертві
user posted image

borya
Дата 21 Лютого 2010, 20:08
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

Ну значитсо наколесив я ше км з 5 по просьолочних дорогах і попав куда б ви думали, опять на той знак Рудно blink.gif А Йосип на тракторі, а куртка на ваті, всьо рєшено котіть домой mad.gif Дома на мене чекала рибка Потасу з Микулинським пивасом, ченахи на свинці, тушковане філє кольмара tongue.gif , яке ніхто так і не приготовив mad.gif Додому я попав smile.gif , бахнув пивка і розслабивсо. Далі фото з природов smile.gif

Ось в таких трох соснах я і зблудив!
user posted image
Природо в хз каком лєсу
user posted image
Снєг на вєтвяг
user posted image
Тоже самоє
user posted image
Моє люмінєве конє cool.gif
user posted image
Сіній сіній інєй, або всім тревезим в той день посвящаєсо cool.gif
user posted image

Нічого нічого, я ше посміюся над тим Цунєгом, я його ше здєлаю і перейменую в свою честь cool.gif

Це повідомлення відредагував borya - 21 Лютого 2010, 20:28
vchaban
Дата 21 Лютого 2010, 20:14
Quote Post

vchaban.blogspot.com

biggrin.gif
Email PosterUsers Website
dolphin
Дата 21 Лютого 2010, 21:06
Quote Post

Tursiops truncatus

спасибо!
Lafaiet
Дата 21 Лютого 2010, 21:29
Quote Post

всі баби, як баби, а я -багіня!

laugh.gif
слів нема, осталісь только вираженія laugh.gif (с)

Як казав ЧД, а най би ти всю жизнь їздив в Цунів, за такими прекрасними звітами )))))
Email Poster
ЧД_
Дата 22 Лютого 2010, 10:41
Quote Post

sprzedawca materacow

ЧД мав розум и грел филею дома без усяких спроб вылезти на улицу. laugh.gif
Хоя если бы не семйные обстоятельства я имел планы ехать свои 52 км. laugh.gif
джаzz
Дата 22 Лютого 2010, 17:38
Quote Post

йа креведко

Андріан, ти поставив дискові гальма, як давно?
Email Poster
_elvis_
Дата 22 Лютого 2010, 17:47
Quote Post

Постійний учасник

ех, Борька, ти блукав такими прекрасними лісами і без мене?((
йопти. знав би, то до Львова на день раніше вернувся.
експедицію на Цунів тре повторити однозначно. але вже з порядним спиртовим запасом, нормальним кавалком карти і в кількості як мінімум два біциклі!
borya
Дата 22 Лютого 2010, 18:13
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

QUOTE (_elvis_ @ нині, у 17:47)
експедицію на Цунів тре повторити однозначно. але вже з порядним спиртовим запасом, нормальним кавалком карти і в кількості як мінімум два біциклі!

Все шо я мав зі собов в той день, то пачку печеня Маша і літр чєю blink.gif Зранку ставши, ні чорта не жравши повалив в путь mad.gif Голод напав на мене в лєсу blink.gif , слава богу же там волгі не водяться, хоча хз, сліди бачив smile.gif
borya
Дата 22 Лютого 2010, 18:15
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

QUOTE (джаzz @ нині, у 17:38)
Андріан, ти поставив дискові гальма, як давно?

Та вже місяці 2 на них трюко витворяю cool.gif , дядько dolphin підігнали, за шо йому агромний сенксь smile.gif
matvei
Дата 23 Лютого 2010, 15:09
Quote Post

Зацікавлений
**

"То - наша зима..."
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll